REKOMENDACIJOS

 

 

Mielas Tadai,


   Ačiū už atliktą darbą, už pagalbą, už nuoširdumą, geranoriškumą, operatyvumą, išklausymą ir patarimus. Mano šeima jau ne pirmą kartą naudojasi Jūsų paslaugomis. Ir prisiminimai, ir rezultatai – puikūs. Sėkmės


Pagarbiai

Virginija Deltuvienė

 


 

 

Tadas yra puikus nekilnojamojo turto srities specialistas! Viršijo mūsų lūkesčius. Pardavinėjant būstą nepriekaištingai rūpinosi visais klausimais. Dėkojame, kad padėjai sėkmingai parduoti būstą!.

Pagarbiai,
Greta Jermolajeva

 

 


 

 

Ačiū Tadui už puikiai sutvarkytą bei paruoštą nekilnojamojo turto pardavimą. Tikrai rekomenduojo šio brokerio paslaugas!

 

Algimantas Bubnys
 


 


Ačiū, Tadai, už nuoširdžiai ir profesionaliai atliktą darbą. Kiekviename žingsnyje buvo suteikta pagalba, patarimai bei sprendimai į iškilusias dilemas. Būtinai rekomenduosiu Jūsų paslaugas draugams. Beje, Tadas mums buvo rekomenduotas draugų ir savo vardą tikrai pateisino! Ačiū!

 

Sandra Černiauskienė

 


 

 

Sveiki,

 

Noriu labai padėkoti Tadui už pagalbą parduodant butą. Labai greitai ir už pageidaujamą kainą pardavė, labai geras specialistas, žino savo darbą - yra vertas pasitikėjimo. Esu labai dėkinga ir patenkinta, rekomenduosiu kitiems. Sėkmės Jums.

 

Su pagarba,

Galina

 


 


Labas,


Super darbas! Viskas įvyko taip greitai, kad sunku patikėti dar dabar. Toks greitas, puikus rezultatas! Dokumentai tvarkomi superiniu greičiu! Viskas daugiau nei nuostabu! Ačiū už puikų darbą! 

 

Aušra

 


 


Tadas yra puikus nekilnojamojo turto brokeris, kuris labai gerai išmano savo darbą. Jam labai greitai pavyko parduoti mano namą. Esu labai patenkinta Tado darbu, nes viskas vyko sklandžiai, greitai, sąžiningai. Buvo atsakyta į visus iškilusius klausimus. Butinai rekomenduoju ir rekomenduosiu savo draugams ir pažįstamiems, kurie nori greitai ir už gerą kainą parduoti savo nekilnojamą turtą. Ačiū Jums!

Pagarbiai, Justina Bikelytė

 


 

 

Su Tadu bendradarbiauti buvo malonu. Gan greitai pardavė mūsų sodo sklypą už mums pageidaujamą kainą. Tai jaunas, bet atsakingas ir profesionalus  NT specialistas. Linkime jam sėkmės.                                                                                                                                                                                                                  

Irena ir Juozas Kačinskai

 


 

 

Laba diena,

 

Naudojausi Tado Kaminskio paslaugomis parduodant nekilnojamąjį turtą. Esu labai patenkinta jo darbu ir elgesiu. Pardavė greitai ir gerai. Esu tikrai dėkinga.

 

Ašra Daunienė

 


 

 

Sveiki,
 

   Tadas Kaminskis mums talkino parduodant mūsų turimą butą. Šį jauną nekilnojamojo turto pardavimų specialistą nutarėme pasirinkti dėl susitikime su juo pademostruotų dalykinių savybių bei aukštos profesinės kompetencijos - konsultacijos metu mums pateiktos visapusiškos rinkos analizės, bei argumentuotų, konstruktyvių patarimų mūsų individualiam atvejui. Netrukome susidaryti nuomonę, kad tai nors ir jaunas, tačiau, pakankamai patirties, įdirbio ir žinių turintis profesionalas.
   Ir išties, keturis mėnesius trukęs mūsų bendradarbiavimas tik patvirtino išanksto susidarytą nuomonę. Darbas su šiuo žmogumi buvo grįstas abipusės pagarbos ir sąžiningumo vertybiniais principais. Tadą charakterizuočiau kaip maksimaliai dėmesingą ir paslaugų klientui, taktišką, puikius derybinius įgūdžius turintį žmogų.
   Esu patenkintas jo darbo rezultatu, todėl rekomendavau jį savo draugams ir ateityje, prireikus tokio specialisto paslaugų - nedvejodamas vėl kreipčiausi į Tadą.

 

Su pagarba,
 

Viktoras

 


 

 

Sveikas Tadai,

 

Dirbti buvo malonu.

 

Nerijus ir Daiva 

 


 

 

Sveiki,
 

 Su Tadu bendradarbiauti buvo labai malonu. Darbą jis atliko greitai ir operatyviai. Mandagus, punktualus darbuotojas. Daugiau tokių žmonių, ačiū jam labai.

 

Rasa Betingienė

 


 

 

Laba diena,
 

   Su vyru esam labai dėkingi už malonų bendradarbiavimą ir sėkmingą sandėrį. Jūsų dėka pirkimas-padavimas vyko labai sklandžiai ir greitai. Beje, esam bendravę ne su vienu pardavimų agentu, tačiau su Jumis bendrauti buvo itin malonu. Esate tikrai profesionalus. Sėkmės Jums. Ir dar kartelį dėkui.
 

Jūratė ir Svajūnas Bakučiai

 


 


 

Laba diena Tadai,
 

 Noriu tau padėkoti už malonų bendradarbiavimą. Butą įsigijome. Linkiu sėkmingai tau dirbti ir sėkmės gyvenime. Ačiū Tau.
 

Henrikas
 


 


 


 

   Esame labai patenkinti Tado Kaminskio darbu nes, priešingai negu kiti bendradarbiauti norėję agentai, Tadas atkakliai pardavinėjo butą už mūsų pageidautą kainą, jos nesiūlydamas mažinti. Esame patenkinti ir tarpininkavimo kaina :)
Ačiū Tadai ;)


Gintarė Kačinskienė

 


 

 

Sveiki, Tadai,
 

   Bendradarbiauti patiko. Rezultatas pasiektas. Be to mažesne, negu įpratę imti kiti nekilnojamojo turto brokeriai, kaina. Smagu, kad buvo konstruktyvus bendradarbiavimas. Nebuvo vedamų be reikalo klientų, beprasmiškai trukdomo laiko. Buvo orientuojamasi į tikro rezultato pasiekimą. Daugiau lyg nieko ir nereikia - greitai ir efektyviai. Ateityje nekilnojamojo turto klausimais kreipsiuosi pats ar rekomenduosiu kitiems. Sėkmės Jums.
 

Tomas

 


 


Sveiki Tadai,
 

   Su Jumis bendradarbiauti buvo malonu. Kadangi labai ilgai rinkomės tinkamą butą ir kėlėme didelius reikalavimus jam, dėkojame už kantrybę bei skirtą laiką. Ypač įvertinome parodytą sąžiningumą ir tai, kad gavome išsamią informaciją visais klausimais paskambinę bet kuriuo metu. Galiausiai nusipirktu butu esame labai patenkinti!
 

Linkim gerų klientų!
 

Laima ir Nilė
 


 

 

Sveiki,

 

   Tadas yra rimtas ir dalykiškas NT specialistas, buvo malonu turėti su juo reikalų. Matosi, kad domisi tuo ką daro, seka rinką, turi šiam verslui reikalingus kontaktus ir platų klientų sąrašą.  Sakyčiau yra sąžiningas tiek pardavėjui, tiek pirkėjui, nesistengė dirbtinai numušti kainos ar "įkišti" klientui bent kokį "Š". Trumpai tariant, yra vertas pasitikėjimo darbuotojas. Mūsų butą pardavė labai greitai ir už optimalią kainą (sėkmės faktorius šiame versle turbūt irgi ne paskutinėje vietoje :)). Linkiu jam sėkmės.

Pagarbiai,


Darius
 


 

 

Sveiki Tadai,

Ačiū už pagalbą parduodant butą. Likau patenkintas Jūsų profesionaliu darbu. Butas buvo parduotas greitai ir už pageidaujamą kainą.

Pagarbiai,


Mindaugas Mameniškis