APIE MANE

Sveiki,

 

     Esu Tadas Kaminskis. Šioje srityje dirbu jau keturioliktus metus. Esu pardavęs 424 nekilnojamojo turto objektus  už 32 940 000 Eurų. Turiu sukaupęs didelę patirtį nekilnojamojo turto  pardavimuose.

     Karjera pradėjau dirbdamas brokerių įmonėje, ten sukaupiau didelę darbo patirtį. Tuomet specializavausi naujos statybos butų pardavime. Vėliau dirbau kitoje įmonėje, kur sukaupiau didelę patirtį pardavinėdamas loftus, namus, žemės sklypus bei komercines ir kitos paskirties patalpas.

     Jau dvyliktus metus dirbu nepriklausomu nekilnojamojo turto brokeriu, nors, neslėpsiu, dažnai gaunu darbo pasiūlymų iš kitų įmonių, tačiau dėl to, kad esu nepriklausomas brokeris siūlau mažesnę savo paslaugų kainą, lyginant su kitomis įmonėmis. Tai visada įvertina klientai ir apie tai užsimena mano rekomendacijų skiltyje. Esu įgijęs Verslo teises magistro diplomą. Studijų metu sukauptos vadybos ir teisės praktinės bei teorinės žinios leidžia profesionaliai konsultuoti klientus dėl visų kylančių klausimų sprendžiant įvairias pardavimo situacijas, taip pat ruošiant pirkimo ir pardavimo dokumentus.

    Kartais iš klientų išgirstu klausimą, kodėl man kreiptis į brokerį, jeigu pats galiu įsidėti skelbimą ir laukti kol man paskambins pirkėjai arba nuomininkai. Mano atsakymas yra paprastas: dirbant jau ne vienerius metus, esu sukaupęs nuolatinį klientų srautą, dažnai gaunu užklausas pirkėjų, kurie ieško įsigyti. Taip pat, dažnai parduodu turtą be reklamos, su klientais žiūrint turimus objektus ir jeigu jie netinka - iš karto galiu pasiūlyti kitą. Tokie pardavimai sudaro apie 30-40%. Turiu patikimus partnerius: nekilnojamojo turto vertintojus, notarų biurą, apdailos įrengimo komandą. Parengiu profesionalias nuotraukas, kruopščiai parengiu visą pardavimo medžiagą ir perkeliu į populiariausius Lietuvos NT skelbimų portalus. Pasitelkus gerus derybinius įgūdžius dažnai užsakovams sutaupau pinigų, pavyksta parduoti turtą be nuolaidos, arba nuolaida būna mažesnė negu jie patys buvo nusprendę nuleisti. Jeigu užsakovas nori nupirkti nekilnojamąjį turtą, tai pavyksta sutarti gerą kainą, išsiderėjus didelę nuolaidą ir taip pat papildomų sąlygų. Tinkamai parengiu dokumentus pardavimui, jeigu dokumentų trūksta - padedu juos paruošti. Nuolat analizuoju rinką ir užsakovui pateikiu informaciją apie šalia parduodamus nekilojamojo turto objektus. Ši informacija padeda gauti geriausią kainą už parduodamą turtą.
     Nekalbėsiu apie savo teigiamas asmenybės savybes reikalingas šiam darbui, visa tai turėtumėte įvertinti Jūs pasirinkdami mane, kaip savo nekilnojamojo turto brokerį.
   Mano sėkmės paslaptis yra ta, kad aš iš tiesų labai mėgstu savo darbą. Nuolat domiuosi statybų naujovėmis, todėl supratimas apie statybas, nuolatinė rinkos analizė ir kruopštus darbas leidžia man pasiekti gerų rezultatų.

 

Iki malonių susitikimų.


Tadas Kaminskis